Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Přijeďte si k nám odpočinout a my se postaráme o Vaše pohodlí po celou dobu Vašeho pobytu. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


 

Vybavení

Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v malebném prostředí. Pobyt Vám zpříjemní veškerý komfort, na který jste zvyklí z domova. Jedná se o standardně vybavené ubytovací kapacity.  

Popis objektu:

Poloha:
Na břehu Vltavy, 12 km od Týna nad Vltavou, katastr obce Doubrava. Chata je umístěna na svahu cca 50 m od řeky.

Charakteristika:
Plně zařízená chata: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC a sprchovým koutem, 3 ložnice (2+3+3 lůžka), terasa. K dispozici loď, satelit-czech link, venkovní krb v kryté pergole, venkovní kruhový bazén (průměr 4,6m,hloubka 1,1 m), kryté stání pro 2 vozidla.

Kapacita: 7-8 osob, možnost vzít psa.

 

Rezervace

Vzhledem ke stále větší oblíbenosti podobných ubytovacích kapacit jako je to naše a k vzrůstajícímu počtu klientů vyhledávajících naše služby nabízíme možnost rezervace ubytování. Doporučujeme využít této příležitosti, která Vám ubytování u nás zajistí a budete mít jistotu kvalitně stráveného pobytu či dovolené.

 

Jihočeské chaloupky - katalog ubytování v Jižních Čechách

 Jihočeské chaloupky a objekty - katalog ubytování v Jižních Čechách 

Více zde: https://www.jihoceskechaloupky.cz/ke-stazeni/

www.jihoceskechaloupky.cz

 Jihočeské chaloupky a objekty - katalog ubytování v Jižních Čechách 

Více zde: https://www.jihoceskechaloupky.cz/ke-stazeni/ 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode